Přehled příspěvků na téma

Tvarování postavy

lastovka
Založeno: 23.12.2009 07:34 Upraveno: 26.08.2011 12:47 Příspěvků: 8
Chcete vytvarovat postavu podle svých přectav a nevíte si rady? Zeptejte se nas!

Komentáře

Upraveno: -
Dobrý den, je mi 22 let a v patnácti letech jsem přestala se cvičením. Dělala jsem závodně aerobic, absolvovala jsem různá mistrovství apod. Jakmile jsem s tím přestala, tak jsem se začala "rozpadat", mám břicho jako ve čtvrtém měsíci těhotenství a stehna jako čtyřicetiletá matka. Váhu podle BMI mám v normálu, ale postava podle toho nevypadá. Chtěla jsem se zeptat jestli se mám soustředit na uvedené partie nebo začít posilovat celé tělo, co bude efektivnější?

RE:

Upraveno: -
Dobrý den Lucko, BMI neberte jako bernou minci. Je to velice nepřesný a zavádějící údaj. O vaší postavě vypovídá prakticky jen to, že váha odpovídá výšce, ale už neříká jaké je procento podkožního tuku ani aktivní (svalové) hmoty.
Tělo je vždy potřeba cvičit celé a pokud se nějaké partie nedaří sformovat podle představ, je potřeba jim věnovat větší pozornost. Přesně řečeno je potrápit trochu víc :-)

Tvarování postavy u mužů

Upraveno: -
Dobrý den, je mi přes 40, a mám typickou postavu českého muže. Lze se pivního břicha zbaviít cvičením, nebo pomůže jenom liposukce. Nadváhu mám asi 20 kilogramů, líbilo by se mi mít širší ramena a nemít pupek - troufnete si na to?

RE: Tvarování postavy u mužů

Upraveno: 25.01.2010 09:40
Obávám se, že by Vám liposukce popisovanou postavu nepřinesla. Cvičení s úpravou jídelního a pitného režimu je jedinou cestou jak docílit klasické postavy atletického muže. Stačí zavolat nebo poslat mail s vaším kontaktem a můžeme se na to vrhnout.

RE: Tvarování postavy mužů

Upraveno: -
Dobrý den
Zhubnul sem 40kg a toho důvodu mi visí kůže v oblasti břicha.
Jakým způsobem můžu břicho zpevnit.
Předem děkuji za odpověd.

RE: RE: Tvarování postavy mužů

Upraveno: -
No asi vás moc nepotěším, ale cvičením břišního svalstva se vám kůže nezpevní. Dojde "pouze" k posílení a zpevnění samotných břišních svalů.

RE: RE: Tvarování postavy mužů

Upraveno: -
Co by jste mi tedy doporučil?

RE: Tvarování postavy mužů

Upraveno: 26.01.2010 09:09
Jestli jste zhubl nedávno, tak se kůže bude trochu stahovat sama (záleží na elasticitě kůže, kterou máme každý jinou) Jestli je to už víc jak dva roky, tak už bude váš stav neměnný. Lze využít k odstranění přebytečné kůže plastické chirurgie, ale to už je mimo moje zkušenosti.

© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: | 0s |