Osobní trenér fitness – bodyhealth.cz

Vítejte na stránkách profesionálních trenérů fitness sdružených pod značkou BODYHEALTH. Již 10 let Vám nabízíme služby profesionálních trenérů určené pro širokou veřejnost. Řešíme Vaše problémy po úrazech, pomáháme s cvičením při rehabilitaci, odstraňujeme bolesti páteře a pomáháme Vám hubnout a formovat postavu.

TIP

Bolí Vás záda nebo za krkem..............?    Působí Vám pohyb problémy..............?   

Stačí 2 x hodina cvičení týdně a budete mít po bolesti a problémech !!!!!!!

 

Nabídka fitness programů


 

Tréninky probíhají ve fitness centru v Hostivaři a SB Centrum Chodov

 

Pravidelné cvičení Vám zaručí výsledky

Pravidelné cvičení Vám pomůže vyřešit řadu problémů a civilizačních nemocí. Málokdo z nás se přinutí pravidelně navštěvovat fitness centrum a motivovat svůj výkon v něm. Při využití služeb osobního trenéra je cvičení podle programu samozřejmostí, výsledky tréninku jsou viditelné již po několika hodinách.

Máme více jak 22 let zkušeností a zaručujeme výsledky!

Využití služeb kvalitního osobního trenéra výsledky zajistí stoprocentně. Je velmi důležité aby Váš osobní fitness trenér měl dostatečné vzdělání a dlouholeté zkušenosti. V řadě fitcenter trénují s klienty lidé bez dostatečné praxe. Vysoká efektivita cvičení, zaručuje dosažení kýžených výsledků v kratším časovém horizontu. 

Profesionální coaching v oblasti fitness – to je služba osobní trenér

Díky dlouholeté praxi, přemýšlení a studiu osobní trenér umí vyřešit řadu Vašich specifických požadavků. Osobní trenér Vám pomůže rehabilitovat po úrazech, nabírat svalovou hmotu pro dobrý pocit, bojovat s obezitou, ale i zvyšovat výkon ve Vašich primárních sportech.

Každý klient je specifický – osobní trenér znamená osobní přístup

Nejvhodnější individuální tréninková dávka záleží na mnoha faktorech, jako je věk cvičící osoby, celková kondice, zděděné předpoklady, časové možnosti a stanovené cíle. Trenér umí přizpůsobit průběh tréninku Vašim potřebám.

Úspěšný trenér staví na zkušenostech a vzdělání

Víme, že moderní hi-tech fitness centrum ještě nezaručí nejlepší výsledky a trenéři v něm zaměstnaní často nemají dostatečné znalosti a zkušenosti zaručující nejvyšší efektivitu tréninku a co je zásadnější vaší bezpečnost spojenou s procesem cvičení.

Nikdo se asi za svoje peníze nebude chtít stát vědomě pokusným objektem nezkušených „trenérů“. Značka BODYHEALTH proto sdružuje pouze profesionální trenéry. Každý náš trenér má absolvovanou trenérskou školu Petra Stacha s více jak 17 letou zkušeností v oboru fitness. Je tedy zajištěna nejvyšší erudovanost.


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: | 0,042887s |