Ing. Michal Števula, Ph.D.

Proč cvičím s trenérem:

  1. Bezpečnost.  V dobách, kdy jsem cvičíval sám jsem si několikrát přivodil drobné svalové zranění. Od té doby co na mě dohlíží trenér při každém cviku a opakování, se to nestalo ani jednou.
  2. Motivace. Z dlouhodobého hlediska je obtížné udržet si sílu vnitřní motivace pro cvičení. Sebesilnější odhodlání s časem slábne. Povzbuzování přicházející od trenéra, mi pomáhá dosahovat cíle mnohem efektivněji. Cvičení je běh na delší trať a proto vidím spolupráci s profesionálním trenérem jako „NEPOSTRADATELNOU“!
  3. Výkon. Přečetl jsem několik knih a řadu časopisů o kondičním cvičení, životosprávě a podobně. Nicméně teprve trenér mě dostatečně motivoval „pořádně si sáhnout“ do svých sil při cvičení. Subjektivně zvyšuje můj výkon o desítky procent. Zároveň dokáže pečlivě sestavit tréninkové plány pro jednotlivá období a jednotlivé části těla tak, aby výsledek byl komplexní, což se mi dříve ani v nejmenším nedařilo. 


PS: Popisuji vlastní zkušenosti a každý jiný jedinec je může mít jiné.
Moje doporučení zní: nemluvte o tom, že musíte začít cvičit, nehledejte trenéra, najděte si VYNIKAJÍCÍHO TRENÉRA. Já můžu doporučit Miloše Laštovku.


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: | 0s |