Jiří Kotvas (developer)

Je mi 42 let a jsem podnikatel z menšího města nedaleko Prahy.
Roky jsem bojoval s nadváhou, která s sebou neodbytně přinášela i různé zdravotní problémy.
Má práce a s ní spojený životní styl mi mou snahu zbavit se přebytečných kilogramů dost komplikovaly. Jako většina lidí jsem zkoušel vše možné, ovšem bez valných úspěchů.

V roce 2008 jsem na doporučení známého kontaktoval společnost Bodyhealth, kde se mi začal věnovat jejich profesionální trenér.
Vytvořil mi individuální stravovací režim i cvičební program. Životospráva to byla přísná, ale necítil jsem hlad a poměrně rychle si zvykl.
Po prvních 6 měsících jsem se zbavil 30 kg a spolu s nimi mě opouštěly i leckteré zdravotní potíže. Vysoký krevní tlak klesl, klouby přestávaly bolestivě komentovat každý můj pohyb.
V poslední době, přiznávám, jsem svůj přísný režim, hlavně v oblasti stravování, trochu zmírnil. Má váha se sice posunula o 8 kg směrem vzhůru, ale cítím se velice dobře, zejména díky cvičení, které se mi zalíbilo a s chutí v něm pravidelně pokračuji. V tomto prostředí není člověk jen jedním z mnoha, můžete se spolehnout a těšit na individuální přístup, který je vám v boji s nadbytečnými kily i s utužováním vaší kondice cenným partnerem.


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: | 0,065879s |