Přehled příspěvků na téma

Budování svalové hmoty

lastovka
Založeno: 04.01.2010 20:17 Upraveno: 22.03.2014 11:28 Příspěvků: 7
Svaly, svaly a zase svaly. Vše o svalech a jejich budování.

Komentáře

Upraveno: -
Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, jestli by k nabírání svalové hmoty stačil jen kreatin (bez gainerů a proteinů). ..?Popř. jaký by jste mi poradili...přemýšlel jsem o Universalu (už má nějakou tu historii , na trhu je dlouha, "America" :) )...? Mám v plánu si nějaký opravdu kvalitní koupit...a teď nevím jestli by mi stačil 500g nebo rovnou kilový ..Cvičím každý den (dva roky), vždy asi tak po 40 minutách, přez víkendy déle,ale bez sportovní výživy...potřeboval bych alespoň tak 5kg přibrat.Nejsem moc zastánce těhle produktů, ale co je dneska zdravé..?:) Poslední dotaz ..jestli že se stravuju plnohodnotně , každý den cvičím , snižila by se mi má svalová hmota (váha) po ukončení užívání kreatinu..?Děkuji za odpověď!

Upraveno: -
Dobrý den,
myslíte že by ste mi poradil z nějakýma cvikama a kolik dní si mam dávat přestavky mezi posilováním? a nějaké ty rady aby to posilování bylo učinné?
zatim děkuji

RE:

Upraveno: -
Ahoj Karle,
aby bylo cvičení účinné, musí být pravidelné! Pokud začínáš s cvičením v posilovně úplně postačí 2 až 3 dny v týdnu. Mezi každým cvičením si dej alespoň den volna na regeneraci. Na dálku ti s cvikama těžko poradím. Musel bych tě vidět a poté doporučit vhodné cviky a postup.

RE: RE:

Upraveno: -
a myslite že kdybych vám popsal svoji postavu a postup meho cvičení pomohl by ste mi pomoci sestavit nějaký plan posilování? abych urychlil tvorbu svalové hmoty?

Upraveno: -
Dobrý den,chtěl bych zvětšit svalový objem,ale stále se mi to nedaří.Cvičím asi dva roky a ze začátku nějaké svalové přírustky byly,ale zhruba po roce u mě došlo ke stagnaci a nevím jak nastartovat další svalový růst.Můžete mi s tím poradit?

RE:

Upraveno: 21.06.2010 11:51
Dobrý den Marku,
proto abych ti mohl poradit, potřebuji vědět o tvém cvičení mnohem víc. Napiš mi kolik je ti let, kolik vážíš a měříš, jestli si cvičil podle cvičebního plánu, jestli ano po jaké době si měnil tréninky, jak si se stravoval, jestli si užíval potravinové suplementy (protein,creatin atd.)
Potřebuji vědět pokud možno co nejvíc, abych ti efektivně poradil.

RE:

Upraveno: -
Je mi 28 let,měřím 180cm a vážím 85kg.Cvičím celkem pravidelně třikrát týdně podle stejného tréninkového plánu už asi rok.Cviky mi vyhovují tak sem je neměnil.Co se týče stravování tak se snažím jíst více masa a s příloh si dávám nejčastěji rýži nebo těstoviny.S doplńků piju akorát občas protein,který si dávám v posilovně na baru.P
ředem děkuji za každou radu.

© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: | 0,086892s |